Ceny dronów

0
1293
Ceny dronów

Drony stały się bardzo popularnym sprzętem. Świetnie sprawdza się jako zabawka, która dostarcza wiele frajdy. Istnieją również inne korzyści płynące z jego zakupu. Pozwala on sfotografować lub nagrać dany obszar z dużej wysokości, bez potrzeby wspinania się na wierze, bloki, czy używanie helikopterów. Cieszy się również bardzo prostą obsługą. Wystarczy chwila, by zapoznać się z instrukcją. Często jednak pojawia się w głowie pytanie: ile kosztuje dron?
Podczas zakupu urządzenia należy odpowiedzieć sobie na pytanie, do czego go potrzebujemy, oraz jak bardzo dużo wymagamy. Najtańszy dron może kosztować już w granicy 100zł. Nie jest to wysoka cena, jednak nasz sprzęt nie będzie bardzo wydajny. Wybór najtańszego urządzenia wiąże się z tym, że nie będziemy mogli używać go zbyt długo. Najczęściej może on utrzymać się w powietrzu niecałe 10 minut, po czym trzeba go naładować. Kolejną ważną rzeczą jest jakość obrazu, jaką przesyła. Często ich aparat pozwala na oglądanie otoczenia, jednak jeśli potrzebujemy czegoś, co da zadowalające efekty, trzeba zainwestować w droższy sprzęt. Kolejną ważną kwestią jest zasięg. W cenie zbliżonej do 100zł, nasz dron będzie mógł unosić się jedynie w naszym bliskim otoczeniu. Ich zasięg wynosi średnio około 50m. Tak więc urządzenie z tego przedziału służy głównie jako zabawka.
Dokładając kilkaset zł, można liczyć już na lepszej jakości urządzenie. Czas lotu wydłuży się o kilka minut, zasięg wzrośnie o kilkadziesiąt metrów, a zamontowana kamera bez problemu zaspokoi niewymagających użytkowników.
Dla osób wymagających najlepszym wyborem będzie dron z wyższej półki. Za 1000zł można kupić naprawdę dobry sprzęt. Czas lotu może wynieść ponad 20 minut. Dobra kamera z dużą rozdzielczością będzie robiła perfekcyjne zdjęcia, a sam zasięg pozwoli na nagrywanie terenów położonych kilkaset metrów dalej.
Poszukując najlepszego urządzenia, najlepiej przemyśleć, do czego będzie wykorzystywany dron. Chcąc się pobawić, odprężyć, można kupić go już od 100zł. Natomiast osoby wymagające muszą liczyć się z wydatkiem 1000zł lub więcej.

www.kmhs.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here