Jak kreatywnie wykorzystać skrzynki na owoce?

0
518
Jak kreatywnie wykorzystać skrzynki na owoce?

Skrzynki na owoce mają wiele różnych zastosowań. Podstawowe ich przeznaczenie to przechowywanie i transportowanie owoców, ale można również zrobić z nich coś kreatywnego do własnego domu. Warto o tym wiedzieć, tym bardziej, że skrzynki po owocach są bardzo tanie i łatwo dostępne. Znajdziemy je niemalże wszędzie. W sieci możemy je kupić po całkiem niskich cenach, szczególnie jeśli chodzi o używane skrzynki. Aby zmienić je w ciekawą ozdobę swojego domu nie potrzebujemy wcale szczególnych umiejętności ani narzędzi. Wystarczy tylko odrobina chęci i wolnego czasu.

Skąd wziąć skrzynki po owocach?

Takie skrzynki możemy kupić bez problemu w wielu miejscach. Skrzynki plastikowe na owoce są powszechnie używane w hurtowniach oraz sklepach. Wystarczy pójść do pobliskiego sklepu i zapytać o nie – prawie na pewno będą mieli jakieś na stanie. Skrzynki plastikowe na owoce są też dostępne w internecie. Możemy zdecydować się zarówno na nowe, jak i używane. W tym pierwszym przypadku trzeba oczywiście nieco więcej zapłacić, ale za to mamy pewność, że są one w idealnym stanie i nie ma na nich żadnych uszkodzeń.

Meble ze skrzynek po owocach

Skrzynki na owoce mogą być wykorzystane do stworzenia kreatywnych mebli. W pierwszej kolejności należy oczywiście je przygotować. Konieczne jest dokładnie oczyszczenie całej ich powierzchni papierem ściernym, szczególnie w przypadku używanych skrzynek po owocach. W niektórych przypadkach przydadzą się też drobne prace, takie jak przykręcenie kółek. Nie jest to jednak nic trudnego.Przykładem takiego mebla może być półka na buty. Skrzynkę należy w takim wypadku pomalować. Dobrze jest jej wnętrze wyłożyć miękką tkaniną. Jeśli planujemy siadanie na takiej półce w czasie zakładania lub zdejmowania butów, to przydatna może być miękka poduszka na jej górze.Szafki ze skrzynek po owocach mogą służyć w wielu pomieszczeniach. Zawsze pomagają w lepszej organizacji różnych przedmiotów. Mogą być położone bezpośrednio na ziemi lub też przytwierdzone do ściany. W tym drugim wypadku trzeba jedynie upewnić się, że nie trzymamy w nich rzeczy zbyt dla nich ciężkich.W kreatywnej przestrzeni skrzynki plastikowe na owoce mogą służyć zarówno jako stolik, jak i krzesła. Można z nich stworzyć na przykład kącik do picia herbaty. O ich wyglądzie decydujemy my sami. Możemy pozostawić je w stanie surowym lub pomalować w dowolne, ciekawe wzory.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here