Pomysły na zakończenie dnia

0
1084
Pomysły na zakończenie dnia

„Powiedz mi coś miłego na dobranoc”, mówi dziewczyna do swojego chłopaka. Prośbę tę rozumieć można na różny sposób. Chłopak musi dobrze znać swoją partnerkę, aby spełnić to zadanie.
Być może pod prośbą o treści „coś miłego na dobranoc” kryje się potrzeba wysłuchania miłej historii. Dziewczyna może być ciekawa, co też jej partner wymyśli. Może opowie jej o sytuacji, której był świadkiem. A było to tak: pewna starsza pani próbowała przejść przez ulicę na pasach, bez świateł. Bała się chyba przejeżdżających samochodów, bo za każdym razem, gdy mijało ją auto, chowała się w głąb chodnika. Zauważył to chłopiec i zaoferował swoją pomoc, przeprowadził staruszkę przez ulicę. Kobieta była ogromnie wdzięczna a i dziewczynie, która słuchała tej historii zrobiło się miło. Prośba „coś miłego dobranoc” została spełniona w taki sposób.
Domyślamy się jednak, że wspomniana dziewczyna miała na myśli coś innego, coś miłego. Prawdopodobnie oczekiwała usłyszeć słowa: kocham Cie, jesteś piękna, nie mogę bez Ciebie żyć. To też jak najbardziej można uznać za coś miłego na dobranoc.
Po usłyszeniu takich ciepłych, miłych słów, historii z dobrym zakończeniem zupełnie inaczej się śpi, jest szansa na spokojny, dobry sen. Słowa mają moc. Miłe słowa wywołują dobre emocje, warto o tym pamiętać. Coś miłego na dobranoc to sposób na uprzyjemnienie życia drugiej osobie, korzystajmy z tego bez ograniczeń. Radość dana drugiemu zawsze do nas wróci, ze zdwojoną siłą. Pamiętajmy o tym każdego dnia i miejmy na końcu języka dla każdego coś miłego.

www.ladychwila.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzebieg do ustalenia
Następny artykułPrzekąski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here