Stylowo do ślubu

0
946
Stylowo do ślubu

Moda ślubna to chyba najbardziej różnorodna dziedzina mody na świecie. Tutaj nie ma kreacji, która byłaby niestosowna lub nieodpowiednia, ponieważ to Panny Młode kreują trend, a nie odwrotnie.
Ten jeden raz chcemy mieć wymarzoną kreację i mało nas obchodzi czy to, co sobie wymarzyłyśmy jest akurat trendy czy nie.
Standardowy zestaw to suknia plus welon, który był oznaką czystości i tajemnicy. Być może to obecne realia sprawiają, że welon stracił na swojej pozycji i obecnie coraz częściej jest zastępowany innymi dodatkami.

Zatem co zamiast welonu?

Bardzo często po prostu NIC. Zwłaszcza, jeśli Panna Młoda może pochwalić się pięknymi włosami. Fryzury ślubne potrafią być tak misterne i ozdobne, że zakrywanie ich welonem nie ma najmniejszego sensu.
Często jedyną ozdobą na głowie Panny Młodej oprócz misternie upiętej fryzury jest cieniutki diadem lub ozdoby wplecione wprost we włosy – a fryzjerzy mają tutaj pole do popisu. Perły, pióra, tiulowe różyczki, delikatne siateczki – w zasadzie ogranicza nas tylko wyobraźnia.
Najważniejsze, że efektowna fryzura odpowiednio przyozdobiona pasuje do każdego typu kreacji.

Coraz więcej zwolenniczek zyskują małe kapelusiki z woalką lub same woalki. Tutaj należy jednak być bardzo ostrożnym, ponieważ pasują one raczej do skromnych sukien o prostym kroju. Przy kreacjach typu beza z dużą ilością ozdób i koronek, warto jednak pomyśleć o welonie lub przyozdobionym upięciu włosów nić o kapeluszu z woalką, bo może sprawić, że całość będzie wyglądać tandetnie.

www.nagrodobiorcy.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here