Czas karnawału

0
1278
Czas karnawału

Każdy z nas lubi się dobrze bawić. Nie ma w tym nic dziwnego. I nie liczy się wiek ani płeć, tylko zdrowie i kondycja a także chęci do zabawy, bo nie każdy je ma. Szczególnie w okresie karnawału, mamy największą okazję do tego by się porządnie wybawić, bo wszędzie na około są organizowane różne zabawy i imprezy karnawałowe. Taka zabawa karnawałowa, to bardzo fajna rzecz. Są one organizowane zarówno przez szkoły i przedszkola, jak i różnego typu lokale okolicznościowe czy placówki miejskie. Do tańca na takich zabawach przygrywa dj albo zespół muzyczny z muzyką na żywo a muzyka ta jest na tyle różnorodna, że każdemu przypadnie do gustu.

Atrakcje zabawy karnawałowej
Na zabawie karnawałowej, bardzo dużo się dzieje. Przede wszystkim można kupić różne ciekawe fanty. Mogą to być bony na różne usługi, przedmioty domowego użytku a nawet kosmetyki, jedzenie czy meble. To świetna zabawa, oglądanie co się wylosowało w fantach, warto więc wziąć udział w takiej zabawie. Inną propozycją tego typu imprez, są kotyliony. Polegają one na tym, że każdy losuje sobie kotylion i musi poszukać na sali swojego partnera, który ma taki sam kotylion, by zatańczyć z nim taniec kotylionowy. Jeśli ktoś nie wie jak zrobić kotylion, to może poprosić o pomoc przy jego wykonaniu kogoś kto się na tym zna. Ale nie jest to nic trudnego. Wystarczy zaopatrzyć się z twardy papier, bibułę i jakieś ozdoby typu cekiny, brokaty itp. Potem trzeba z tych przedmiotów, stworzyć jakąś formę. Może to być na przykład kwiatem, słoneczko, chmurka, domek, wszystko to co nam się zamarzy. Gotowy kotylion należy przypiąć szpilką lub agrafką do ubrania tak by był dobrze widoczny.
Zabawa karnawałowa zwykle trwa do białego rana. Jeśli idzie się na zabawę z przyjaciółmi czy z rodziną, wtedy zabawa będzie jeszcze lepsza. Większość osób lubi tego typu imprezy, to okazja do tego by odpocząć, zrelaksować się, wyszaleć. Takie zabawy nie są drogie, zwykle jedzenie i picie są w cenie biletu. Nic więc dziwnego, że zabawy karnawałowe cieszą się tak dużą popularnością i tyle osób na nie chodzi.

www.smakowisko.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here