Jak zmienić IP?

0
1310
Jak zmienić IP?

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach ciężko byłoby żyć bez internetu. Dla wielu z nas nie jest to tylko i wyłącznie źródło rozrywki, ale również miejsce pracy, czy miejsce, z którego możemy czerpać wiedzę. Niewątpliwie jest to jego wielka zaleta i fakt, że technologia w ciągu ostatnich lat tak bardzo posunęła się do przodu, powinien nas napawać optymizmem.

Komputer, a co za tym idzie – internet – ułatwia nam życie każdego dnia. To dzięki niemu mamy możliwość stałego utrzymywania kontaktu z rodziną, czy bliskimi, którzy mieszkają daleko od nas. Żadnym problemem jest konwersowanie z nimi przez długie godziny nawet, jeśli dzielą nas od siebie tysiące kilometrów. Kiedyś taki stan rzeczy był dla wielu z nas czymś niewyobrażalnym. Do dziś przecież, wiele starszych osób nie jest w stanie zrozumieć, w jaki sposób internet może aż tak bardzo ułatwić nam życie.

Mówi się, że w internecie na każdy problem znajdziemy rozwiązanie. Szczególnie przydatne może okazać się to właśnie dla starszych osób, które nie znają się na technologii tak bardzo, jak młodsze osoby i często mają problem z podstawowymi rzeczami. Oczywiście zdarzają się również młodsze osoby, które wielu rzeczy nie wiedzą, niemniej jednak warto chwalić ludzi za to, że są głodni wiedzy. Nie ma bowiem nic złego w tym, że czegoś się nie wie. Nieciekawie jest wtedy, kiedy nie chcemy wypełnić luk prawdziwą wiedzą.

O komputerach można rozprawiać długo, jednak znajduje się wiele osób, które posiadają ten sam problem: jak zmienic ip?

Okazuje się, że temat jest naprawdę prosty. Tak naprawdę wystarczy wprowadzić podaną frazę w wyszukiwarkę internetową, by dowiedzieć się wszystkiego, co chcemy wiedzieć na dany temat. W odpowiedzi na poszukiwanie rozwiązania, które pomoże nam zmienić adres ip naszego komputera, wyskoczy nam ogromna ilość programów VPN. Wystarczy taki program uruchomić, aby nasz komputer był widziany w sieci pod innym adresem IP. Najpopularniejsze programy VPN, to CyberGhost czy OpenVPN. Często takowe programy bywają płatne, ale da się znaleźć wersje, z których można korzystać za darmo.

www.sfora.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTermin porodu
Następny artykułĆwiczenie mięśni kegla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here