Stwórz niezwykły klimat w swoim domu – zimowe świeczki zapachowe

0
2225
Stwórz niezwykły klimat w swoim domu - zimowe świeczki zapachowe

Wnętrze staje się ciepłe i przytulne przede wszystkim dzięki dodatkom. Ich spójność jest niezwykle ważna, dlatego każdy element, zaczynając od tekstyliów, a na świeczkach kończąc, powinien być dobrany w taki sposób, by tworzyć spójną i harmonijną kompozycję. Świeczki to doskonały sposób dodanie przestrzeni uroku i przytulności.

Świeczki zapachowe – wyjątkowe, praktyczne i zachwycające

Ten typ dodatków wykorzystać można na wiele różnych sposobów. W ofercie agatameble.pl dostępne są świeczki dekoracyjne, które są przede wszystkim ozdobą. Gdy ich podstawową funkcją jest bycie dekoracją, nie zapala się ich. Ilość wzorów, rozmiarów i kolorów pozwala dopasować świece do charakteru i stylu pomieszczenia.

Największą zaletą świec jest jednak jest tworzenie wyjątkowego klimatu. Światło świec dodaje uroku nie tylko pomieszczeniu, ale również tworzy magiczną atmosferę podkreślającą wspólnie spędzane chwile. Inną sprawą jest ich zapach – wybierając odpowiedni można poczuć się w domu jeszcze lepiej. 

Zapachy idealne podczas chłodnych dni

Kiedy ze względu na pogodę wieczory spędza się w domowym zaciszu, można je sobie umilić i dodać im uroku poprzez wyjątkowe zapachy i blask świec. Najczęściej wybieranymi aromatami są te, które kojarzą się ze świętami i czasem zimowym, a więc waniliowe, cynamonowe, lawendowe. Można jednak wybrać zapachy bardziej świeże, które będą doskonałym przypomnieniem letnich chwil. Do takich należą przede wszystkim wszystkie świeczki o zapachu owocowym, a więc: czarna porzeczka, truskawka, jabłko, owoce leśne lub świeżość bawełny.

W jakim miejscu stworzyć idealną kompozycję ze świeczek?

Doskonałym miejscem na ustawienie zestawu zimowych świeczek zapachowych jest komoda lub parapet Aby aranżacja była spójna, a jednocześnie gorący wosk nie zniszczył mebli, należy dobrać świeczniki, które stworzą harmonijną kompozycję z otoczeniem. Można również wybrać modele w estetycznie prezentujących się słoiczkach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here