Wycieczka na Laos – odkryj tajemnicę w głębi Półwyspu Indochińskiego

0
1432
laos

Półwysep Indochiński – już sama ta nazwa rozpala naszą wyobraźnię i zachęca do podróży. W sercu półwyspu leży Laos – magiczna kraina, o której istnieniu wiele osób nawet nie wie. A zatem – co pięknego możemy zobaczyć w Laosie i w okolicznych krajach?

Laos – państwo w dżungli

Mało komu z nas Azja kojarzy się z dżunglą. Tymczasem trzeba podkreślić, że to właśnie zobaczymy jadąc do Laosu – miasta czy wspaniałe klasztory buddyjskie ukryte pośród wilgotnego lasu równikowego. Państwo to znane jest właśnie z niezwykle urokliwych pałacyków i miejsc kultu religijnego, położonych nad fascynującym Mekongiem. Laos to perła architektury Azji, którą mało kto odkrył.

Trzeba jednak wspomnieć o przyrodzie. Do niedawna jeszcze mało osób docierało do tego niezwykłego kraju – zachowały się zatem piękne lasy, zapierające dech w piersiach krajobrazy, wodospady oraz oczywiście wspaniałą rzeka Mekong. Dodatkowo będąc na wycieczce w Laosie możemy podziwiać przeróżne gatunki zwierząt.

Wycieczka do Laosu

Warto jednak zaznaczyć, że sam Laos choć piękny i wart zobaczenia, jest jednak dość małym państwem. Dlatego też Logostour organizuje wycieczki do Laosu w połączeniu z innymi państwami. Pierwszą taką magiczną wyprawą jest wycieczka do Laosu, Wietnamu i Kambodży. Wietnam to unikalne miejsce na mapie świata. To tu właśnie, w tym państwie, Mekong tworzy deltę, tu możemy zobaczyć targi na łodziach, przepiękne pola ryżowe i spróbować alkoholu ze skorpionem. Z kolei wycieczka do Kambodży to przede wszystkim mityczna świątynia wpisana na listę UNESCO oraz Siem Reap – piękna stolica z wieloma klasztorami.

Drugim pomysłem na połączenie wycieczki do Laosu z wyprawą do innych państw jest wycieczka Laos – Tajlandia. Co zobaczymy w Tajlandii? Przede wszystkim to kraj, w którym naprawdę odpoczniemy. Masaże, piękne plaże z tropikalnymi lasami, ostra kuchnia i niesamowite owoce to tylko część atrakcji tego niezwykłego państwa.

Podsumowując – wejdź koniecznie na logostour.pl i zapoznaj się z naszą niesamowitą ofertą a przeżyjesz wyjątkową podróż.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here