Mezoterapia igłowa na włosy z komórkami macierzystymi

0
1977
Mezoterapia igłowa na włosy z komórkami macierzystymi

Wraz z przyspieszonym rytmem życia oraz zwiększoną ilością życiowego stresu coraz więcej osób zaczyna skarżyć się na brak energii oraz osłabiony organizm, a co za tym idzie również wzmożone wypadanie włosów. Za problemem idą od razu nowoczesne i skuteczne rozwiązania. Wszelkie maski i szampony, które tworzone są w celu zapobiegania wypadania włosów pomagają jedynie minimalnie gdyż prawdziwy problem leży pod skórą głowy w osłabionych mieszkach włosowych gdzie substancje czynne z szamponów nie mają możliwości przeniknięcia. Poza tym niektóre osoby potrzebują bardziej inwazyjnej metody, jaką jest mezoterapia igłowa na włosy.

Mezoterapia igłowa na włosy udoskonalona formułą z komórkami macierzystymi.

Mezoterapia igłowa włosy to przede wszystkim metoda, która ma na celu pobudzenie włosów do wzrostu już na poziomie cebulek włosowych. Za pomocą nakłuć w skórę głowy wstrzykiwane są witaminy oraz minerały, które mają za zadanie zregenerować osłabione cebulki. Tak wzmocnione cebulki sprawiają, że włosy są wstanie przebić się przez skórę głowy oraz wypełnić łysiejące miejsca. Wraz z rozwojem medycyny oraz przemysłu kosmetycznego wstrzykiwana mieszanka jest udoskonalana. Koktajl, który zawiera komórki macierzyste włosy sprawia, że zabieg ten jest skuteczniejszy i bezpieczniejszy. Komórki macierzyste włosy pobierane są od pacjenta, co sprawia, że jest dużo mniejsze ryzyko jakichkolwiek komplikacji oraz uczuleń po zabiegu.

Mezoterapia igłowa – przeciwwskazania.

Jak przed każdym zabiegiem tak i przed mezoterapia igłową należy skonsultować się z lekarzem, aby wykluczyć wszelkie ryzyko, które mogłoby pojawić się podczas zabiegu lub po nim. Kilka z najpoważniejszych i kategorycznych przeciwwskazań do zabiegu, jakim jest mezoterapia igłowa włosy to między innymi: ciąża oraz okres karmienia piersią, miesiączka, cukrzyca, choroby nowotworowe, infekcje oraz zapalenie skóry, zażywanie leków immunosupresyjnych, czyli takich, które obniżają odporność organizmu.

Mezoterapia igłowa – dla kogo bezpieczne i wskazane?

Osoba zdrowa, u której po konsultacji z lekarzem nie stwierdzono przeciwwskazań jak najbardziej może poddać się mezoterapii. Wymaga ona kilka zabiegów, które mogą być bolesne. Jednak kuracja ta jest na tyle efektywna, że osoba z osłabionymi cebulkami włosów będzie na pewno zadowolona. Aby poddać się leczeniu należy odwiedzić dermatologa lub trychologa, którzy zdiagnozują włosy pod mikroskopem oraz w rezultacie zalecą odpowiednią terapię. Po kuracji mezoterapii igłowej odrastają mocne i silne włosy.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here