Szpilki – miłość każdej kobiety

0
1500
Szpilki – must have każdej kobiety
fot. Pixabay.com

Szpilki to taki rodzaj obuwia, w którym każda kobieta czuje się wyjątkowo. Gdy je zakładamy, od razu przyciągamy męskie spojrzenia, a same nabieramy pewności siebie, prostujemy dumnie plecy i ruszamy na podbój świata. Każda pani powinna mieć je w swojej szafie. Jak więc wybrać odpowiednie dla siebie szpilki? Podpowiadamy w naszym najnowszym artykule!

Przeczytaj też: https://www.dailyvibes.pl/szpilki-must-have-kazdej-kobiety/

Szpilki – jak wybrać najwygodniejsze?

Szpilki pasują na każdą okazję, nic więc dziwnego, że kobiety je pokochały. Nadają sylwetce lekkości, podwyższą ją oraz wysmuklają optycznie naszą figurę. Panie w szpilkach wyglądają bardzo seksownie, kobieco, stylowo, a szpilki dodają im pewności siebie i wzmacniają poczucie własnej wartości. Jak więc wybrać te najwygodniejsze? Warto stosować kilka zasad. Sam obcas nie powinien znajdować się na końcu buta. Takie szpilki są źle wyważone i bardzo niewygodne. Dobry obcas w szpilkach to taki, który znajduje się mniej więcej na ich środku. Ponadto szpilki zawsze trzeba przymierzyć i przejść się w nich kilka razy po sklepie. Kupowanie szpilek przez internet nie jest więc najlepszym pomysłem. Chyba, że liczymy się z ich odesłaniem. Zwróć również uwagę na to, aby w obu butach było ci wygodnie.

Dobrym testem dla sprawdzenia, czy wysokość obcasa jest dla nas odpowiednia, jest próba stanięcia na palcach. Po założeniu szpilek należy ją podjąć. Jeśli nie jesteśmy w stanie tego zrobić, oznacza to, że obcasy są dla nas za wysokie. Odpowiednia ich długość to zazwyczaj 5-7 cm.

Szpilki idealnie dopasowane do figury

Obuwie, w tym przede wszystkim szpilki, powinny być również dobrze dobrane do figury. Dlatego też panie o figurze wyjątkowo kobiecej i zmysłowej klepsydry, nie muszą się specjalnie nad tym zastanawiać. Dla nich każda wysokość obcasa będzie idealna. Natomiast panie o figurze gruszki, które mają wąskie ramiona, ale są szersze w biodrach powinny wybrać buty na słupku, a nie na cienkiej szpilce. Powinny być one również bez dodatkowego podbicia. Kobiety o figurze przypominającej kielich  – szczupłe w biodrach, a szersze w ramionach, powinny wybierać szpilki o szpiczastych czubkach. Panie, których figura przypomina kolumnę, mogą dowolnie wybierać w szpilkowych modelach.

Zobacz też: http://lubiepowietrze.pl/suknie-slubne-sa-modne-2021-roku/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here